Zmień wielkość czcionki:

Serdecznie zapraszamy na II spotkanie realizowane w ramach projektu REBORN, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2017 roku, o godz. 9.00 w Hotelu Ilan w Lublinie, przy ul. Lubartowskiej 85.

Spotkanie podzielone jest na II części. Pierwszy panel skierowany jest głównie do instytucji publicznych i odbędzie się w godz. 9:30 do 11:00. Uczestnikami drugiego panelu będą przedsiębiorcy z województwa lubelskiego, II panel odbywa się w godz. od 11:00 do 13:00.  W sposób szczególny zapraszamy Państwa do uczestnictwa w II części spotkania i wysłuchaniu ciekawych prelekcji nt. kondycji finansowej przedsiębiorstw, roli coachingu w osiąganiu sukcesu firmy, oferty projektu REBORN dla przedsiębiorców oraz dyskusji. Naszymi gośćmi podczas spotkania będą m.in. przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Będzie to już drugie w tym roku spotkanie skierowane do przedsiębiorców w ramach projektu REBORN.  Celem niniejszego spotkania jest m.in. stworzenie przestrzeni do wspólnych i nieformalnych spotkań przedsiębiorców z województwa lubelskiego, podczas których możliwa będzie wymiana doświadczeń i spostrzeżeń na temat funkcjonowania przedsiębiorstw w naszym regionie.
Prosimy o potwierdzenie przybycia, wraz z określeniem liczby osób reprezentujących Państwa firmę, odpowiadając na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w terminie do 8.12.2017 r do godz. 12.00. Liczba miejsc ograniczona.


Szczegóły dotyczące spotkania oraz agenda w linku: http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/ii-spotkania-realizowane-w-ramach-projektu-reborn